Rezervasyon
Hakkımızda - Manastır Hotel & Suites

Hakkımızda

TARİH; 1986 yılında açılan Manastır Hotel & Suites adını nereden almakta hiç merak ettiniz mi?

Adımızı otelimizin arazisinde bulunan ve şuan toplantı, etkinlik ya da kış aylarında şömine keyfi yapabileceğiniz bir alan olarak kullandığımız ŞAPEL’den; 17 Yüz yıldan kalma olan bu yapı depremler sonucunda çok az bir kısmı ayakta kalmış olsa da eski fotoğraflarından ve uzmanlardan yardım alarak gerçek haline yakın bir olarak ayakta tutmak istedik.
Aktif olarak hizmet veren ŞAPEL’i Ziyaret etmeyi unutmayınız.

LEZZET; Boş verin "kendinizi evinizde hissedeceksiniz..."leri. Kendinizi evinizde hissetmek için neden para harcayasınız ki? Gelin biz size nefis bir tatil yaşatalım...

Bir eliniz yağda, bir eliniz balda olsun.
Şefimiz, ekibiyle size birbirinden nefis Levrek Fileto'lar, Çökertme Kebabı, New York Steak, Ege mezeleri, Ege zeytinyağlıları, Nazilli pideleri, şahane pizzalar hazırlasın, siz oturun keyif yapın. Ekibimiz isteklerinizi anında yerine getirsin, siz tatilin tadını çıkarın. Kokteylleriniz eğlenceli, kahveniz bol köpüklü olsun, karşınızda da Bodrum'un en güzel manzarası... Siz kendinizi hiç bir yerde hissetmediğiniz kadar iyi hissedin.

DOĞA; Yüz yıllık çam ağaçları, selviler, Botanik bitkiler, limon-turunç ağaçları ve HOBİ SERAsı ile Organik bir yaşam alanı sunuyoruz. Sabah kalkın, Kahvaltıda yemek istediğiniz Domatesi, Salatalığı kendiniz alın Bahçenizden. Mevsimine göre ektiğimiz Ege otlarını, reçellik meyvelerini dilerseniz evinize götürebilirsiniz.

EĞLENCE; Gündüz Ana Havuz’da günlük ritminizi arttıran kaliteli müziklerle keyfinize bakın. Her akşam Gün Batımı Ritüelimizi kaçırmayın!!!! Tam Gün batımı saatinde Tüm misafirlerimizi leziz kokteyllerle terasımıza Çan sesleri eşliğinde davet ediyoruz. Yaşadığımız bu güne ve evrene sonsuz teşekkürlerimizi eşsiz manzara ile teşekkür ediyor ve Güneşi yeniden doğması için uğurluyoruz.
Akşam Yemeğinizde Lounge muzik ve sonrasında canlı DJ performan ile 22:00 – 00:00 arasında Bodrum’un Gece Hayatına sizi Deep House müzik ile hazırlıyoruz.